etimesgut 2.el eşya alanlar

Etimesgut 2.el eşya alanlar

Gökdemir 2.el eşya sizlere daha kaliteli hizmet ve en yüksek fiyattan eşya alımı yapmak için deposunu genişletti ve kadrosunu yeniledi her bir elemanı en az 20 yıl deneyimli olan firmamız etimesgut’un neresinde olursanız olun hemen yerinize geliyoruz ve 2.el eşyalarınızı en yüksek fiyattan alıyoruz. Öncelikle eşyamı nasıl satabilirim gerçek değeri nedir kazıklanmayayım diyorsanız hemen bizi arayın eşyalarınızı bize satıp yada satmamanız önemli değil ücretsiz eksper hizmetimiz bütün herkese açıktır. Whatsapp aracılığıyla eşya resimlerinizi 0530 610 46 45 nolu telefonumuza atarsanız sizlere hemen eşyalarınızın değerini söyleyebiliriz.

Etimesgut’ta 20 yılı aşkındır hizmet veren firmamız hemen 30 dakika içerisinde yerinize gelip eşyalarınızı en yüksek fiyattan alıyoruz. Çalışma arkadaşlarımız eşyaları taşırken sizde anında nakit olarak paranızı alıyorsunuz.  Kullanmadığınız 2.el eşyalarınızı satarak aile ekonomisine de katkıda bulunmuş oluyorsunuz.

Bizi aramaktan asla çekinmeyin. Biz firma olarak sizlere yardımcı olabilirsek ne mutlu bize. Aynı zamanda yolunuz ulusa itfaiye meydanına düşerse öğlen vakti yemeğe bekleriz. Ziyaretiniz bizi mutlu edecektir.

HEMEN BİLGİ ALMAK İÇİN ARAYIN: 0530 610 46 45
etimesgut 2.el eşya alanlar

etimesgut 2.el eşya alanlar

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir